Jak sobie radzić z brakiem erekcji?

Jak sobie radzić z brakiem erekcji?

man-1136659_640

Przedwczesny wytrysk, problemy z erekcją i obniżone libido to problemy dotykające ponad połtora miliona polskich mężczyzn. Na szczęście w większości przypadków łatwo zdiagnozować ich przyczynę i znaleźć problem. Nie w każdym przypadku konieczna będzie wizyta u lekarza. Często problemy te mają podłoże czysto psychologiczne. Szczegolnie w przypadku mężczyzn po 30 roku życia.

Problemy seksualne po 30 roku życia

Zaburzenia erekcji w tym okresie zazwyczaj spowodowane są tym, że mężczyzna jest znerwicowany lub przemęczony psychicznie i fizycznie. Nie bez znaczenia pozostają również problemy w pracy, podły nastrój czy kłopoty w związku lub jego rozpad. Negatywny wpływ na potencje ma także nadwaga. Przyczyn zaburzeń na tle erotycznym należy dopatrywać się w tym przypadku w psychice. Jeżeli spadek aktywności seksualnej związany jest z chorobą lub przyjmowanymi lekami, koniecznie trzeba skonsultować się z lekarzem, który na pewno będzie w stanie pomóc. W innych przypadkach wystarczy wypocząć, oczyścić myśli i nie zmuszać się do współżycia. Warto porozmawiać ze swoją partnerką na ten temat, aby nie czuła się w tym czasie odrzucona. Może być też tak, że erekcja nie następuje dlatego, że jest przetrzymywana. Paradoksalnie problemem jest wtedy brak egoizmu. Należy pamiętać, że nie zawsze musisz czekać z orgazmem na swoją partnerkę. Szczera rozmowa na pewno Wam pomoże. Nie można zapomnieć o odpowiedniej diecie (ograniczenie tłuszczów i cukru) oraz dobrej suplementacji. Mężczyźni coraz częściej polecają tabletki PeniStim.

Wpływ odpowiedniej suplementacji na potencję

Produkt PeniStim przede wszystkim stymuluje, wzmacnia erekcję i podnosi libido. Ponadto zwiększa ilość spermy, powiększa penisa i potęguje orgazm. Jest to środek całkowicie naturalny i bezpieczny. Jego działanie możliwe jest dzięki starannie dobranym składnikom. L-arginina oraz ekstrakt właściwy z korzenia żeń-szeń wykazują działanie pobudzające organizm. Suchy wyciąg z buzdyganka ziemnego i pestek dyni sprzyjają produkcji i syntezie testosteronu, a zmysłowy pieprz cayenne potęguje doznania. Na podniesienie libido ma natomiast wpływ wyciąg z cytryńca chińskiego. Warto więc włączyć PeniStim do swojej codziennej diety.

Dodaj komentarz