Jak rozwiązać prblem ukrwienia u mężczyzn?

Jak rozwiązać prblem ukrwienia u mężczyzn?

romance-596094_640

Z perspektywy męskiej psychiki zaburzenia erekcji to najgorsza z możliwych dolegliwości. Potrafi odebrać radość z życia, skutecznie obniżyć samoocenę, pewność siebie i poczucie męskości. Z jednej strony dzisiaj wiadomo, co może być przyczyną impotencji i jak ją diagnozować. Z drugiej strony wielu panów tak bardzo wstydzi się problemu, że rezygnuje z wizyty u specjalisty.

Liczne przyczyny jednego problemu

Przyczyn problemów z erekcją jest wiele, jednak najczęściej jako podłoże seksualnych niepowodzeń wymienia się problemy psychologiczne tzn. stres przed ośmieszeniem się przed partnerką, zahamowania wynikające z niezbyt miłych wcześniejszych doświadczeń, a czasami wzorce i zasady wyniesione z domu. Powodem kłopotów może być też stres, przemęczenie czy styl życia bogaty w używki i kiepską dietę. Źle na męską sprawność wpływa zaburzona gospodarka hormonalna albo niedomagania wynikające z chorób lub urazów kręgosłupa, choroby krążenia lub miażdżyca czy nadciśnienie. Zaburzenia erekcji związane z niedoborem testosteronu dotykają zaledwie kilku procent mężczyzn.

Diagnostyka

Zaburzenia erekcji to dolegliwość, z którą idzie się do lekarza. Wizyta u androloga albo seksuologa nie jest krępująca, bo zwykle polega tylko na rozmowie. Jeżeli lekarz podejrzewa, że podłożem problemu może być choroba lub inne niedomagania, skieruje pacjenta na kolejne badania.

Leczenie

Jest wiele metod leczenia problemów z erekcją. Przy zaburzeniach pochodzenia neurologicznego stosuje się m.in. pompy próżniowe, leki stymulujące układ nerwowy albo masaż. Poza tym skutecznie działają psychoterapia, zastrzyki, leki, plastikowy cylinder, aparat hydrauliczny i silikonowe protezy. Czasami jedynym wyjściem z sytuacji może być też zabieg chirurgiczny.

Tabletki na szybką pomoc

Poza popularną viagrą, dzisiaj można w dość prosty sposób zaopatrzyć się także w inne środki zapewniające większą przyjemność z seksu. Zamawiając suplementy diety przez internet warto jednak zwrócić uwagę na ich skład. Dla przykładu każda tabletka preparatu PeniStim to dokładnie wyważona dawka naturalnych składników, takich jak ekstrakt z pieprzu cayenne, wyciąg z pestek dyni czy L-argininy. Po licznych badaniach i testach suplement działa nie tylko skutecznie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Wystarczy zażywać dwie tabletki dziennie po posiłku. Więcej informacji na temat preparatu można znaleźć na stronie http://erozkosz.pl/penistim.

Dodaj komentarz