Mamy problem, auto się zepsuło

Mamy problem, auto się zepsuło

auto-818147_640

Jak często musimy przedłużyć podróż przez złapaną gumę lub wyczerpanie się oleju w samochodzie? Co zrobić, by szybciej kontynuować trasę po takim zdarzeniu?

Cztery koła i schody

Wiele kierowców uwielbia podróże samochodem i nie wyobraża sobie przesiadki na autobus czy tramwaj. Auto to bardzo wygodny sposób komunikacji czy podróżowania na wakacje. Przed wyjazdem możemy spakować wszystko to czego potrzebujemy, narty, walizki, grilla, rowery, a nawet nasze futrzane czworonogi. Zamykamy bagażnik, wsiadamy za kierownicę i ruszamy w trasę. Po drodze możemy wstąpić na stację benzynową po świeżą poranną kawę czy po szybkie śniadanie. Jazda samochodem to same pozytywne aspekty podróżowania. Mamy możliwość postoju w dowolnej chwili, by przespacerować się po lesie i rozprostować nogi lub zatankować bak paliwa i przy okazji zjeść dobrego hot doga. Jadąc pociągiem czy samolotem nie mamy tylu możliwości. Los bywa przewrotny i często jesteśmy zmuszeni do postoju i otwarcia maski. Brak oleju czy tak zwany kapeć potrafią wyprowadzić kierowcę z równowagi. Co wtedy?

Pomoc potrzebna od zaraz

W tego typu sytuacjach, bardzo potrzebna jest pomoc specjalisty. Warto posiadać numer pomocy drogowej na swojej liście kontaktów w telefonie. Dzięki temu, w każdej awaryjnej sytuacji będziemy mogli skorzystać z profesjonalnego wsparcia drogowego, zamawiając lawetę lub auto holownicze. Pomoc drogowa wraz z Ratownictwem drogowym, posiada niezbędne uprawnienia i licencję na wykonywanie usług w zakresie wsparcia oraz certyfikaty ukończenia kursów pomocy drogowej. Dodatkowo wiele takich firm posiada także przebyte kursy pierwszej pomocy, który pozwala na udzielenie jej w nagłych niebezpiecznych zdarzeniach.

Jak skorzystać z pomocy?

Po pierwsze musisz mieć numer do takich specjalistów w swoim telefonie, dzięki temu zawsze będziesz objęty ochroną i zyskasz pewność, że możesz liczyć na pomoc dwadzieścia cztery godziny na dobę codziennie, nawet w święta i weekendy. Jest to bardzo ważne, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy samochód się zepsuje, a przecież auto lubi zaniemóc w najmniej spodziewanym momencie. Tacy specjaliści to profesjonaliści, którzy dobrze znają swój fach i mają ogromne doświadczenie w holowaniu i w udzielaniu pomocy w innych sytuacjach drogowych.

Dodaj komentarz