Serwis BMW Fiałkowski – stacja kontroli pojazdów

Serwis BMW Fiałkowski – stacja kontroli pojazdów

Serwis BMW Fiałkowski Zielona Góra kojarzony jest przede wszystkim z długoletnim doświadczeniem w branży diagnostyki i mechaniki samochodowej oraz dbałością o bezpieczeństwo i komfort użytkowników dróg. Na bogatą ofertę usług firmy składa się również stacja kontroli pojazdów.

W ramach obsługi na stacji kontroli pojazdów oferowana jest kompleksowa diagnostyka samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony wszystkich marek. Wykorzystywane są tutaj najnowszej generacji innowacyjne urządzenia diagnostyczne firmy MAHA, charakteryzujące się wysokim poziomem wykrywalności wszelkiego typu usterek. Co więcej, możliwe jest również szybkie sprawdzenie geometrii pojazdu. Kadra pracownicza serwisu kontroli pojazdów składa się wyłącznie z doświadczonych specjalistów z długoletnim stażem pracy i pasją do wykonywanego zawodu. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości istnieje możliwość usunięcia ich na miejscu.

Serwis BMW Fiałkowski to marka stworzona na bazie polskiego kapitału. Pomimo tego nie zamyka się na najnowsze światowe technologie w branży motoryzacji, lecz chętnie czerpie z nich doświadczenie oraz wykorzystuje je, co bezpośrednio przekłada się na dynamiczny rozwój firmy. Niemniej jednak niezmiennie od wielu lat priorytetem funkcjonowania serwisu jest przede wszystkim wysoka jakość wykonywanych napraw oraz terminowość ich realizacji. Pracownicy zgodnie twierdzą, że odczuwają satysfakcję wyłącznie wtedy, gdy klient opuszczający serwis jest w 100% zadowolony z jakości świadczonych tutaj usług.

Dodaj komentarz