Impwar Bielany Wrocławskie

Impwar Bielany Wrocławskie

Impwar Bielany Wrocławskie będący autoryzowanym dealerem marki Nissan dysponuje bogatą ofertą usług w zakresie branży motoryzacyjnej. Ponad 20-letnie doświadczenie firmy pozwoliło na zdobycie szerokiej wiedzy na temat serwisu i naprawy samochodów oraz poznanie preferencji klientów. Uzyskanie pełnej satysfakcji konsumentów stanowi jeden z głównych Impwar. Nie powinno więc nikogo dziwić, iż firma stawia przede wszystkim na nowoczesne technologie, wysokiej klasy sprzęt i urządzenia oraz wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę.

Bogata oferta usług Impwar Bielany Wrocławskie

Sprzedaż aut nowych i używanych zapoczątkowała działalność Impwar. Jednak w celu sprostania rosnącym oczekiwaniom klientów, firma postawiła poszerzyć zakres oferty o inne usługi dotyczące branży motoryzacyjnej.

Aktualnie firma świadczy wysokiej jakości usługi dotyczące nie tylko dotyczące sprzedaży nowych i używanych samochodów, ale również oryginalnych części zamiennych do samochodów Nissan, serwisu mechanicznego, serwisu blacharsko-lakierniczego, myjni samochodowej oraz ubezpieczeń komunikacyjnych.

Naprawa samochodów z wykorzystaniem jedynie oryginalnych części zamiennych jest jedną z głównych osi działalności firmy. Niemniej jednak klienci korzystający z obsługi serwisu mechanicznego mogą również wykonać przeglądy gwarancyjne i przeglądy okresowe oraz uzyskać stosowne potwierdzenie przeprowadzonych badań.

Serwis blacharsko-lakierniczy już niejednokrotnie wybawił z opresji klienta po stłuczce komunikacyjnej. Żadnego problemu dla zatrudnionych tutaj profesjonalistów nie stanowią małe rysy i otarcia czy nawet dużo większe wgniecenia i zniekształcenia karoserii. Na uwagę zasługuje również fakt współpracy z najlepszymi polskimi producentami lakierów samochodowych.

Osoby zainteresowane ubezpieczeniami komunikacyjnymi mogą skorzystać z pakietu dealerskiego, w skład którego wchodzą OC, AC, NNW oraz Assistance. Możliwe jest również wykupienie wyłącznie ubezpieczenia OC.

Największym atutem Impwar jest nie tylko długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, ale również atrakcyjne ceny świadczonych usług oraz sprawnie działające serwisy. Firma posiada nieustannie powiększające się grono stałych i zadowolonych klientów.

Dodaj komentarz