Ochrona dla Galaxy S9+

Ochrona dla Galaxy S9+

Samsung nie próżnuje – pod koniec lutego zaprezentował dwa nowe modele flagowe – Galaxy S9 i Galaxy S9+. Ten drugi jest jednym z najbardziej zaawansowanych smartfonów, który pojawił się na rynku w tym roku.

Nowy model od konkurenta Apple

Samsung Galaxy S9+ od swojego mniejszego odpowiednika różni się lepszym procesorem oraz baterią. Został on stworzony z eleganckiego połączenia szkła i metalu. Obudowa jest wodoszczelna – koreański producent zapewnia, że model wytrzyma przypadkowe zalania, a nawet półgodzinne moczenie 1,5 metra pod wodą. Eksperci twierdzą, że jakość obrazu w tym modelu jest bliska ideału – wyświetlacz jest bowiem bardzo szczegółowy, ostry, kontrastowy o odpowiednim nasyceniu kolorów. Do tego mamy bardzo dobry podwójny aparat – jeden zwykły, szerokokątny, a drugi z zoomem powiększający obraz dwukrotnie. Urozmaiceń i innowacyjnych opcji w telefonie mamy całe mnóstwo – oprócz tych tradycyjnych, czyli dobrego czytnika linii papilarnych, skanera tęczówek oczu i rozpoznawania twarzy, wymienić można chociażby „inteligentne skanowanie”, które jednocześnie skanuje oczy i twarz. Co nam to daje? Gwarancję, że nawet kiedy śpimy, nikt nie odblokuje naszego urządzenia. Do tego animowane emotki – możemy stworzyć emotkę na bazie własnej twarzy i dodać do niej ciało oraz ubranie. Dużą zaletą jest też tryb obsługi jedną ręką, a także zwiększenie czułości ekranu. Dzięki tej funkcji wyświetlacz jest bardziej czuły na dotyk, co przydaje się po założeniu warstwy ochronnej na szkło. A skoro już o tym mowa – Galaxy S9+ Plus ma szkło Gorilla Glass 5, które słynie z wybitnej odporności na zarysowania. Warto więc zainwestować w odpowiednią ochronę. Zwłaszcza, że model ten jest jednym z najdroższych smartfonów dostępnych na rynku.

Etui Galaxy S9+ Plus

Zastanawiacie się, czy na telefon o tego rodzaju gabarytach znajdzie się odpowiednie etui? Oczywiście, że się znajdzie! Ba! Nawet nie jedno. Do wyboru mamy oczywiście te przezroczyste silikonowe, poliwęglanowe etui Galaxy S9+ Plus, pancerne obudowy, a także skórzane czy nawet brokatowe futerały. Wszystko zależy od naszych upodobań. Całości dopełni szkło hartowane – dzięki tym dwóm niezbędnym akcesoriom, telefon będzie zabezpieczony o każdej porze dnia i nocy, przez 365 dni w roku!

Dodaj komentarz