Niezbędne akcesoria w samochodzie

Niezbędne akcesoria w samochodzie

Nie wyobrażamy sobie samochodu bez dobrego radia czy pojemnego schowka na potrzebne akcesoria. A o czym jeszcze warto pamiętać przy zakupie wyposażenia do auta?

Monitorowanie drogi

Żyjemy w takich czasach, że brak pojazdu doskwiera nam bardziej niż zakłócenia ulubionego programu telewizyjnego, czy brak najświeższej gazety w saloniku prasowym. Samochód jest nam naprawdę potrzebny, ponieważ tak naprawdę cały nasz dzień obraca się wokół czterech kółek. Droga do pracy, na zakupy, do znajomych i na wakacje – wszędzie dojeżdżamy autem i nawet nie myślimy o tym, by przesiąść się do autobusu, metra czy tramwaju. I faktycznie, czasami taniej wyjdzie nam benzyna czy gaz, niż bilet autobusowy. Do tego spóźniająca się komunikacja miejsca, duszne pociągi i zatłoczone przystanki – obraz istnego miejskiego horroru. Z tego względu warto pomyśleć o dopieszczeniu naszego samochodu i wyposażeniu go w dobre i profesjonalne narzędzie, takie jak kamera samochodowa. Dlaczego jest to tak przydatne narzędzie?

Kamera nie jedno ma imię

Wybór kamery samochodowej to najtrudniejsza część całego przedsięwzięcia. Liczy się przede wszystkim jakość obrazu, funkcje i kompaktowość takiego sprzętu. Przechodząc do meritum, przedstawiamy Ci innowacyjne rozwiązanie, które otwiera nową erę kamerek samochodowych, jest to XBLITZ DUAL CORE. Ten rejestrator, posiada dwa obiektywy, dzięki którym będziesz mógł nagrywać podróż przez przednią i tylną szybę. Dodatkowo, obie kamery nagrywają w wysokiej jakości, FullHD (1920×1080 p) na przodzie, a w tyle, w rozdzielczości (720×480 p). Oprócz tak nienagannego obrazu, kamera ta oferuje jeszcze ciągłość nagrywania oraz możliwość dołączenia karty pamięci o wadze aż do 128 GB.

Rejestrator jest wyposażony w czujnik grawitacyjny. W Xblitz, jest również wbudowany mikrofon, więc kamera nagra drogę i głosy. Czysty, krystaliczny obraz i dźwięk, umożliwi Ci komfortowe odtwarzanie nagranych plików. W razie wypadku lub kolizji, masz dowód na swoją niewinność i możesz wykorzystać filmy w swoich zeznaniach. Koniec z poszukiwaniem świadków zdarzenia i udowadnianiem sprawcy jego winy. Od teraz, wszystko co zdarzy się w trasie będzie skrupulatnie zapisane.

W zestawie z tym urządzeniem, otrzymasz jeszcze kartę pamięci o pojemności 16 GB.

Dodaj komentarz