Laptop poleasingowy – warto wybrać czy nie?

Laptop poleasingowy – warto wybrać czy nie?

Osoby kupujące sprzęt zawsze stają przed wyborem – zainwestować w nowy i słabszy komputer, czy może zaryzykować i kupić lepszy, ale już używany. Rozwiązaniem tych problemów mogą być laptopy poleasingowe. Oto kilka ważnych informacji, o których warto pamiętać przy wyborze sprzętu.

Laptopy poleasingowe, czyli jakie?

Laptopy poleasingowe http://www.servecom.pl/sprzet-poleasingowy to swego rodzaju kompromisowe rozwiązanie między ceną a jakością urządzenia. Coraz więcej osób decyduje się na wybór właśnie takiego sprzętu, ze względu na wysoką jakość oraz znacznie bardziej przystępną cenę.

Często okazuje się, że laptop używany po okresie leasingu, jest znaczenie lepszy od nieużywanego modelu i można go nabyć za tę samą cenę. W taki sposób nabywca może połączyć swoje wysokie oczekiwania co do sprzętu, z jego ceną i jakością.

Leasing daje możliwość zakupu urządzeń najwyższej jakości i po okresie nawet 2 lub 3 lat, wymiany ich na sprzęt nowszej generacji. Dla firm jest to szczególnie ważne, gdyż sprzęt, na którym pracują zatrudnione osoby, musi być wytrzymały i niezawodny. Właśnie dzięki temu na rynku pojawiają się urządzenia do tej pory niedostępne dla przeciętnego użytkownika.

Dlaczego warto wybrać sprzęt poleasingowy?

Laptopy poleasingowe kosztują znacznie mniej niż w dniu premiery. Co więcej, jakość sprzętu jest bardzo wysoka, a to ze względu na to, że w firmach najczęściej nie zużywa się go w pełni. Dlatego rośnie coraz większe zainteresowanie komputerami poleasingowymi.

Chociaż urządzenia z przed 2 lub 3 lat nie mają najnowszych podzespołów, to są bardzo atrakcyjne i znacznie tańsze niż słabsze modele, ale za to nowe. Warto także pamiętać, że na domowy użytek te parametry techniczne będą wystarczające, a często nawet zawyżone.

Każdorazowo laptopy poleasingowe przed pojawieniem się na rynku przechodzą gruntowną konserwację oraz proces regeneracji. A firmy wystawiające je na sprzedaż gwarantują bezawaryjność produktów.

Jedyną wadą, tak na dobrą sprawę, są ślady użytkowania. Na obudowie mogą pojawić się przetarcia, zadrapania czy zarysowania. Jednak przy niskiej cenie nie powinny mieć one większego znaczenia.

Dodaj komentarz