Tempur – innowacyjna technologia

Tempur – innowacyjna technologia

bed-881120_640 (2)

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz trudniej o długi i zdrowy sen, światowe marki starają się sprostać wymaganiom klientów i stworzyć materace oraz poduszki, które dadzą gwarancję dobrego wypoczynku. Jedną z marek, którym się to udało, jest Tempur.

Czym jest Tempur?

Historia marki Tempur rozpoczęła się w momencie, kiedy NASA wyprodukowała materiał mający za zadanie redukować nacisk. Materiał ten miał służyć astronautom podczas ich podróży w kosmos, a jego zadaniem było chronienie ich przed przeciążeniami. Jakiś czas później naukowcy stwierdzili, że ich produkt jest tak dobry, iż po jego zmodyfikowaniu warto będzie zaoferować go szerszemu gronu. Naukowcy i inżynierowie firmy Tempur stworzyli więc materace i poduszki umożliwiające najlepszy sen. Co ciekawe, to właśnie te produkty są jedynymi materacami i poduszkami uznawanymi przez NASA i posiadającymi certyfikat Fundacji Kosmicznej. Produkty Tempur są tworzone tylko w dwóch fabrykach – w Danii i Stanach Zjednoczonych – a ich skład zna tylko kilku czołowych naukowców pracujących dla firmy.

Tempur a pianka z pamięcią

Szukając w internecie informacji o produktach marki Tempur, można natknąć się na strony omawiające istotę i funkcjonalność pianki z pamięcią. Dlatego niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że są to dwa zupełnie różne produkty. Przede wszystkim największą różnicą między materacami Tempur a tymi wykonanymi z pianki z pamięcią jest to, że Tempur nie zapamiętuje kształtu. Dzięki temu za każdym razem, kiedy będziemy kłaść się do łóżka, odniesiemy wrażenie, że zasypiamy na zupełnie nowym materacu. Materace i poduszki Tempur zawsze wracają do oryginalnego kształtu, dlatego są tak popularne, a przede wszystkim wytrzymałe.

Oferta firmy

W swojej ofercie marka Tempur posiada trzy kolekcje materacy. Jest to Tempur Original, Cloud oraz Sensation. Pierwsza kolekcja wykorzystuje oryginalny materiał Tempur, w drugiej stosuje się dodatkowo materiał Tempur Extra Soft – materiał, który przyjemnie otula leżącą na nim osobę – a przy produkcji trzeciej kładzie się nacisk na swobodne poruszanie się podczas snu dzięki materiałowi High Mobility.

Jeśli zaś chodzi o poduszki Tempur, można wyróżnić dwie linie produktów – Ergonomiczne Podparcie oraz Klasyczny Komfort. Pierwsza grupa poduszek jest dla tych, którzy potrzebują najlepszego podparcia, aby zredukować dolegliwości takie jak ból głowy czy karku – ważne jest, aby dobrać kształt poduszki do naszego stylu snu. Klasyczny Komfort natomiast to poduszki bardziej uniwersalne, ale oczywiście również dopasowujące się do naszego ciała.

Tempur to krok w nowoczesność – krok ku bardziej zdrowemu i komfortowemu snowi. Dlatego też warto go zrobić i zaopatrzyć się w materac oraz poduszkę z tej firmy.

https://youtu.be/HsZb6qDi994

Więcej materiałów wideo można znaleźć również na stronie https://plus.google.com/+KomfortSnu/videos

Dodaj komentarz