Konieczne zabiegi kosmetyczne dla pana młodego

Konieczne zabiegi kosmetyczne dla pana młodego

27Ślub to wydarzenie szczególne w życiu każdego z nas. I wbrew powszechnemu przekonaniu, że tylko panna młoda spędza całe godziny u kosmetyczki, sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Również przyszły małżonek pragnie podczas tego wyjątkowego dnia wyglądać pociągająco. Zwłaszcza, że po uroczystościach weselnych, przychodzi czas na upojną noc w ramionach ukochanej. Jak spełnić jej oczekiwania i poczuć się męsko? Kobiety kochają silne męskie ciało pozbawione zbędnego owłosienia, najlepszym więc rozwiązaniem wydaje się depilacja.

Profesjonalne gabinety kosmetyczne oferujące depilację dla mężczyzn, bardzo dobrze wiedzą, że męskie ciało wymaga zastosowania innych metod, niż w przypadku pań. Jak podkreślają pracownicy jednego z warszawskich salonów oferujących męską depilację Najskuteczniejsze i polecane przez nasze Studio metody depilacji u mężczyzn to depilacja woskiem miękkim bądź też woskami twardymi Lycon. Czym charakteryzują się te dwie metody?

Depilacja woskiem miękkim

To bardzo szybki, komfortowy i niedrogi zabieg, zapewniający długi efekt, dzięki temu, że niechciane owłosienie wyrywane jest wraz z cebulkami a skóra pozostaje czysta i gładka nawet do pięciu tygodni po depilacji. Techniki zastosowane przez salony oferujące męska depilacje np. w Warszawie, pozwalają na pozbycie się problemu wrastających włosków.

Depilacja woskiem twardym

Polecana jest przede wszystkim do delikatnych miejsc intymnych. Wosk nie powinien być gorący, jego temperatura to zaledwie 45 stopni – dzięki czemu łatwo unikniemy poparzeń.

Mężczyźni depilują się z tych samych powodów, co kobiety. Chcą być atrakcyjni i czuć się pewnie. W dniu ślubu, gdy samopoczucie jest jednym z najistotniejszych elementów, warto zapewnić sobie komfort oraz sprawić ukochanej niespodziankę.