Czy warto zatrudnić barmana na wesele?

Czy warto zatrudnić barmana na wesele?

Zatrudnienie barmana jako dodatkową osobę do obsługi wesela ostatnimi czasy spotykane jest coraz częściej. Podpowiadamy dlaczego warto, jakie są koszty i jak znaleźć dobrego barmana.

Umiejętnie zorganizowany drink- bar, może być wspaniałą i zaskakującą atrakcją wesela nie tylko dla gości ale również samych  organizatorów, a więc Pary Młodej. Atrakcja ta może być świetnym dopełnieniem całej imprezy, szczególnie jeśli towarzyszy jej pokaz barmański. Obecność barmana na weselu, niektórym może wydawać się zbędnym wydatkiem. Wprowadza jednak niezapomnianą atmosferę, łamie stereotypy. Dlatego nowoczesne pary coraz częściej chcą uczcić swój cudowny dzień z włączeniem tego typu atrakcji.

Jeżeli chodzi o koszt takiego przedsięwzięcia, to ceny mogą znacznie różnić się od siebie w zależności od miasta oraz indywidualnych wyznaczników cenowych samego barmana, a także jego umiejętności. Dobrze jeżeli znajdziemy obsługę, blisko miejsca gdzie organizujemy przyjęcie (przynajmniej w tym samym mieście, lub blisko niego), ponieważ w przypadku, gdy barman musi dojechać- automatycznie cena rośnie. Kolejną kwestią jest liczba gości. Przyjmuje się, iż na wesele liczące maksymalnie sto osób, wystarczy zatrudnienie jednego barmana. Jeżeli planujemy zaproszenie większej ilości gości i już decydujemy się na zatrudnienie barmana, to musimy przemyśleć zatrudnienie dwóch barmanów do kompleksowej obsługi. Ewentualnie jednego barmana z pomocnikiem. Również od ilości zaproszonych, zależna będzie ilość potrzebnych alkoholi i innych dodatków, które serwowane są do drinków. Musimy również uzyskać informacje, czy barman posiada własny przenośny bar wraz z akcesoriami. Czy możemy skorzystać np. z baru znajdującego się w lokalu, w którym będzie odbywało się przyjęcie weselne.

Zdecydowaną korzyścią z wyboru takiej opcji jest więc urozmaicenie wieczoru. Dobrze jest móc zaproponować gościom coś innego niż tylko wódkę z kieliszków, obok win, dobrą alternatywą będzie właśnie drink bar http://www.imprezowyraj.pl/barman-na-wesele/krakow/. Każdy będzie mógł podejść i wybrać sobie dowolny rodzaj drinka, co daje dużo swobody organizacyjnej.

Dodaj komentarz